AudreasrE WADLauren NateWaotm koszulki piłkarskie z nadrukiem Shanon JuanitaTd

Shanon koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Angelica

Shanon koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Donnellh

Zdobywca nagrody Grammy, raper Drake, był jedną z supergwiazd obecnych na imprezie, gdy Nike ujawniło w środę nowy projekt stroju dla Nigerii.

Materiał filmowy został udostępniony na Instagramie kanadyjskiej supergwiazdy w pierwszym rzędzie Nike 2020 Forum w Nowym Jorku, gdy nowe projekty zostały zaprezentowane przed New York Fashion Week

Drake i Virgil koszulki piłkarskie z nadrukiem Abloh siedzieli w pierwszym rzędzie podczas odsłonięcia strojów Nike x Nigeria 2020 na Nike 2020 Forum w Nowym Jorku. Uwielbiasz to widzieć.

Do 33-latka dołączył projektant mody, artysta i DJ Virgil Abloh, pochodzący z Ghany, podczas pokazu na wybiegu w Shed w Hudson Yards.

Oprócz nowego projektu „Swoosh” z Nigerii, Nike zaprezentowało także nowe zestawy dla reprezentacji Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych, a nowe kolekcje dla innych federacji mają zostać wydane w nadchodzących miesiącach.

Nowy zestaw na rok 2020 dla Nigerii jest już dostępny! Wyjaśnienie projektu logo Nike „Swoosh”: inspiracja, koszulki piłkarskie dla dzieci koncepcja, wynalazek

Podążając śladami słynnej kolekcji Nike „Naija”, nowe zestawy Super Eagles łączą elementy nigeryjskiej mody i sztuki.

Nike ogłosiło również, że zestawy są tylko jednym z elementów szerszej kolekcji odzieży Super Eagles, a fani mogą również kupić kamizelkę, sukienkę, a nawet ponczo z nigeryjskim elementem projektu.
\r

\r

\r

MarilynAi Maglietta Schalke 04 Chandrail

JaiCambri fodboldtrøjer LesterChr

JannieJef Real Madrid drakt 2019 BeulahHut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *